Keď sa pobiješ v aute… Nad bitkou Matoviča s Kaliňákom sa ľudia chytajú za hlavy, pre obchodníkov je inšpiráciou

Na bitku Matoviča a Kaliňáka pohotovo zareagoval Kaufland. Zdroj FOTO: FB Kaufland

Video z bitky Igora Matoviča a Roberta Kaliňáka dnes zaplavilo sociálne siete. Mnohí ľudia sa nad ich správaním chytajú za hlavy, ďalší sa na ich incidente zabávajú a nájdu sa aj takí, ktorí ich potýčku využijú ako výborný reklamný ťah.

Predseda hnutia OĽaNO Igor Matovič dnes (streda, 13. 9.) narušil tlačovku strany Smer-SD k nelegálnej migrácii. Na miesto tlačovej konferencie pred úrad vlády doviezol auto s ampliónmi a Smeru nahlas vyčítal, že zaviedla tlačivá na legalizovanie dočasného pobytu nelegálnych migrantov. Matovič členov Smeru opakovane označil za mafiánov a bastardov. Robert Kaliňák a členovia Smeru sa snažili jeho vystúpenie prekaziť, pričom došlo aj k fyzickej potýčke.  

Robert Fico konanie Matoviča nechcel komentovať. Podľa R. Kaliňáka Matovič porušil zákon, keďže prišiel a zastavil autom na chodníku. Igor Matovič si situáciu natáčal z interiéru auta a video zverejnilo na sociálnej sieti hnutie OĽaNO.

Igor Matovič a R. Kaliňák sa pobili v aute.

Pár hodín po zverejnení videa so súbojom Matoviča s Kaliňákom prišiel obchodný reťazec Kaufland s reklamnou ponukou na sociálnych sieťach, v ktorej ponúka lekárničku pre všetkých, ktorí sa chcú „mastiť“ v aute. „Keď sa pobiješ v aute… Vždy je dobré mať poruke prvú pomoc. Koniec-koncov, je to povinná výbava automobilov. (V akcii od 14.9.),“ takúto ponuku zverejnilo marketingové oddelenie spoločnosti na sociálnych sieťach.

Kaufland pohotovo zareagoval a vytvoril vtipnú marketingovú ponuku. Zdroj FOTO: FB Kaufland SR

Igor Matovič dokonca na svojom profile zverejnil fotku tenisky, ktorou kopol Kaliňáka: „Minulý rok som ich dostal od Veroniky na narodky, odvtedy sme spolu prežili možno aj 300 dní … a pomaly som im už chcel prestať byť verný, keďže sú už trochu hladné … no ale po tom, čo dnes dala táto babička “lavačka”, im to predsa urobiť nemôžem.“