Vážna nehoda na diaľnici. 20-ročného muža malo zraziť viacero áut, cez diaľnicu chcel prejsť na benzínku

Zdroj FOTO: Polícia SR

Sled udalostí:

Pondelok 20.02.2023

10:10 „20 ročný muž mal prechádzať cez frekventovanú diaľnicu smerom na čerpaciu stanicu, pri obci Vlčkovce neďaleko Trnavy. Vodič na aute Toyota mladíka najskôr zachytil ľavou prednou časťou vozidla. Muž skončil v ľavom jazdnom pruhu, kde došlo k stretu s ďalšími prechádzajúcimi autami. Chodec svojim zraneniam žiaľ na mieste podľahol,“ uviedla podrobnosti polícia.

Policajti podrobili vodičov dychovým skúškam, ktoré alkohol nepotvrdili. To, či mohol byť mladík pod vplyvom alkoholu, budú zisťovať znaleckým skúmaním. Na miesto policajti privolali aj znalca z odboru cestná doprava.

Zdroj FOTO: Polícia SR

Nedeľa 19.02.2023

20:50 – Polícia muža stotožnila.

Policajti sú na mieste dopravnej nehody, ktorá sa stala na diaľnici R1.

Podľa prvotných informácií mal chodec prechádzať cez cestu v blízkosti čerpacej stanice pri obci Vlčkovce. Vodič auta, ktorý išiel smerom na Trnavu, už nedokázal zareagovať a došlo k zrážke. Žiaľ, muž svojim zraneniam na mieste podľahol.

„Polícia presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetruje, preto nie je možné teraz poskytnúť bližšie informácie,“ uvádza hovorkyňa.

Policajti preverili všetky dostupné informácie, no osobu sa zatiaľ nepodarilo stotožniť.

„Muž bol vo veku 30 až 40 rokov, štíhlej postavy. Mal čierne, približne 5 cm dlhé vlasy. Na sebe mal oblečené tričko s nápisom NEW YORK CITY, BROOKLYN, tmavú mikinu GUCCI a čierne topánky s bielou podrážkou. Na rukách má výrazné tetovania,“ približuje popis zrazenej osoby polícia.

Zdroj FOTO: Polícia SR

Ak ste osobu na základe fotografií spoznali, bezodkladne kontaktujte políciu na bezplatnom telefónnom čísle 158.