Tragédia na juhu Slovenska: Matka mala ročnú Emmku udusiť, následne si siahla na život tiež

Ilustračná snímka. Zdroj FOTO: Polícia SR - Banskobystrický kraj

Obcou Veľký Lom (okr. Veľký Krtíš) otriasa rodinná tragédia. V stredu (8. novembra) tu našli mŕtve telo matky a jej ročného dieťatka.

Viktória mala malú Emmku udusiť, následne si mala siahnuť sama na život. Obesila sa v stodole vedľa rodinného domau, kde pred pár mesiacmi spáchal samovraždu jej druh Radoslav, informujú tvnoviny.sk.

Na sociálnej sieti uverejňovala žena pred smrťou záhadné statusy. „Vieš, ako sa spieva tá pesnička ešte 22 dní, ktorú si zvykol spomínať… Áno, dní, ale počet si nechám pre seba…ale nebude to už dlho…tik tak,“ napísala Viktória v stredu (1. 11.) večer.

Na mieste tragédie zasahovali všetky záchranné zložky. Informácie o prípade potvrdilo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici. „Môžem potvrdiť, že sme dnes vo večerných hodinách prijali informáciu o úmrtí ročného dieťaťa a jeho matky. Na miesto bol vyslaný výjazd kriminalistov z odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Banskej Bystrici,“ informovala Petra Kováčiková, hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici.