V byte v Michalovciach našla polícia mŕtvy manželský pár aj dve malé deti. Podľa susedov mohli byť dôvodom finančné problémy

Krátko po 18-tej v utrok (17.01.) mala polícia prijať na tiesňovú linku telefonát o údajnej streľbe v jednej z bytoviek na sídlisku v Michalovciach.

„Nateraz môžeme potvrdiť, že v jednom z michalovských bytov boli nájdené 4 telá bez známok života,“ informuje hovorkyňa košickej polície, Lenka Ivanová.

Podľa prvotných informácií má ísť o manželský pár a dve deti. Jednou z verzií je, že muž najprv zastrelil ich a neskôr spáchal samovraždu. 

„Tu bývam, poznám ich, nikdy by som nepovedal, že toto on dokáže urobiť. Pohodový chlap, nikdy žiadne problémy. Opitého som ho nevidel. Ale keď tam boli finančné problémy a ako hovoria, že mu hrozilo väzenie, tak pozor na to,“ dodáva sused.

Zdroj FOTO: red

„Keďže ide s najväčšou pravdepodobnosťou o rodinnú tragédiu, nie je dôvod na šírenie dezinformácií medzi občanmi,“ ubezpečuje Ivanová.

Deti mali byť vo veku 10 do 13 rokov.

„Dnes ho ešte kolega videl a o piatej sa stane toto – postrieľa ich,“ nechápe sused.

„Prosíme o rešpektovanie toho, že polícia je na mieste, kde vykonáva potrebné prvotné úkony a zisťuje, čo sa na mieste vlastne stalo. Bližšie ani podrobnejšie informácie preto v tejto chvíli nemôžeme poskytnúť, urobíme tak hneď, ako to situácia dovolí,“ dodala hovorkyňa polície.

Informácie budeme priebežne aktualizovať.

Zdroj FOTO: red