Známe Slovenky prezradili svoje letné plány. Pozrite sa, kam vyrazia na dovolenku

Magda Šebestová Magdaléna Šebestová

Leto je už v plnom prúde a vy stále premýšľate, kam sa vybrať? Nechajte sa inšpirovať známymi kráskami. Relax a zaslúžená dovolenka je predsa niečo, čo si zaslúži každý z nás.  

Magdaléna Šebestová

Kvôli lockdownu sa krásna brunetka vybrala v rámci Slovenska do Jasnej a na Liptov. Keď sa situácia s cestovaním postupne začala zlepšovať, vycestovala do Českého Krumlova a do Chorvátska do mesta Rovinj. „Určite plánujeme ďalšie cesty, ale rozhodovanie bude spontánne podľa situácie na Slovensku a vo svete. Myslím si, že v tomto neistom období sa plánovať ani nedá,“ objasňuje situáciu Miss Slovensko 2006. Väčšinou cestuje na odporúčanie svojich známych. „Musím povedať, že milujem výnimočnú atmosféru historických miest a Český Krumlov a aj Rovinj boli pre mňa miesta s neopísateľnou atmosférou, kde sa história krásne dopĺňa s čarovnou prírodou. Sú to miesta, kde si sadnete na kávu alebo na večeru pri západe slnka a máte dokonalé divadlo. Tie výhľady sú proste neopísateľné,“ opisuje nadšene.

Magda šebestová
Magdaléna Šebestová odporúča na oddych Rovinj a jeho romantické uličky s kaviarňami. Foto archív MŠ.

Dovolenku bude tráviť hlavne s dcérkou Ninkou a partiou kamarátov, s ktorými vie, že je vždy zaručená zábava. A čo odporúča pozrieť si v týchto destináciách?  „V Českom Krumlove odporúčam splavovanie Vltavy. Je to absolútne bezpečné aj pre rodiny s deťmi. Popri splave, ktorý môže trvať hodinu alebo až niekoľko dní, uvidíte naozaj to najkrajšie, čo česká história ponúka. Rovinj má ideálnu polohu, na Istrii ste zo Slovenska za pár hodín a historická časť mesta, ktorá je na kopci, ponúka veľa malých romantických uličiek, obchodov, kaviarničiek a reštaurácií s neskutočným jedlom a aj okolité ostrovy ponúkajú veľa atrakcií. My sme navštívili pirátsku jaskyňu, kde sa natáčal aj legendárny Vinnetou,“ uzatvára.

Šebestová
Magdaléna Šebestová bude dovolenku tráviť s dcérkou a partiou kamarátov. Foto archív MŠ