Na červený koberec sa vrátila prehliadka drahých modelov. Filmový festival v Cannes je v plnom prúde

Zľava Roc LaFortune, Danielle Fichaudová, režisérka Valérie Lemercierová, Sylvain Marcel a Pascale Desrochersová pózujú fotografom počas príchodu na premiéru filmu Aline na 74. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Cannes 13. júla 2021. FOTO TASR/AP

Červený koberec na filmovom festivale v Cannes 2021 priniesol divákom dlho očakávané módne prevedenia, ktoré počas pandémie chýbali.

Po dvoch odkladoch sa na tohtoročnom filmovom festivale stretli hviezdy zvučných mien ako Timothée Chalamet, Marion Cotillardová, Bella Hadidová, Spike Lee a ďalšie, ktoré na červenom koberci v Cannes urobili dojem svojim jedinečným a žiarivým vzhľadom.

Pozrite si spolu s nami prehľad najvýraznejších módnych outfitov filmového festivalu v Cannes 2021.

Sharon Stoneová pózuje fotografom počas príchodu na premiéru filmu The Story of My Wife na 74. ročníku Medzinárodného filmového festivalu v Cannes 14. júla 2021. FOTO TASR/AP

Do povedomia verejnosti sa dostala vďaka úlohe v trháku Základný inštinkt, ktorý bol kvôli erotickým scénkam označovaný za kontroverzný. V 90. rokoch patrila medzi najlepšie platené herečky v Hollywoode.
Počas svojho kariérneho života zaznamenala množstvo filmových úspechov. Je označovaná aj ako patrónka rôznych charitatívnych organizácií.