Nikita Slovák: Začala sa vojna trollov. Je to znak, že koalícii tečie do topánok

Ilustračná snímka. Zdroj FOTO: pixabay.com

Konečne sa objavili. Je to znak, že koalícii tečie do topánok. Brigádnici. Stovky profilov, vlajka v profilovke, traja priatelia, jedna recenzia. Začala sa vojna trollov.

Ak som aj minule písal, že Pellegriniho volebný spot vyznieva mimoriadne nepresvedčivo, okrem mizernej práce jeho volebnej agentúry to môžeme pričítať aj tomu, že si do úlohy voličov najali skúsených komparzistov, ktorí by za peniaze s tým istým mizivým nadšením reprezentovali ktorúkoľvek stranu a kandidáta.

Keď už sa bavíme o profesionalite agentúry, treba spomenúť aj fejkovú stránku Ivana Korčoka, ktorá bola už vo chvíli zrodu na smiech všetkým, čo sa v reklame aspoň trochu vyznajú. Za peniaze sa dá kúpiť všetko, teda okrem zdravia a talentu.

Vládny kandidát stihol odriecť už aj prezidentský duel v rádiu Expres. Nečudo, Braňo Závodský nie je jeho sfanatizovaný obdivovateľ a v rádiu nevidno jamky na lícach.

No ale aby sme sa venovali aj bežnému životu, benzín na niektorých pumpách nám stúpol až na 1,70 eura a viac. Pamätáte si video spred volieb, kedy sa Fico s Kaliňákom juniorom rozhorčovali nad cenami pohonných hmôt, ktoré vtedy stáli o desať centov za liter menej? Kde sú teraz ? Chápem, členovia vlády si zvýšili plat o päť tisíciek a Fico nikdy nemal hlboko do vrecka, Erik má zas to šťastie, že podľa najnovších zistení ukrajinských tajných služieb dostáva od Rusov spolu s niekoľkými slovenskými politikmi vreckové. Ako povedal amatérsky špión Garbár v rozhovore s ruským verbovateľom, na palivo.

Minister Taraba zas vymyslel utešenú rozprávku o tom, ako stokilový medveď, ktorého prenasledovali a zastrelili, v tom momente schudol na 69 kíl. Potvrdil to podľa Tarabu najlepší slovenský nacionálny dronista so svojim biodronom! Vraj oba medvede mali až 80 percent spoločných znakov, čo je teda dosť.

Minister dal o sebe vedieť aj svojským komentárom na sociálnych sieťach, kedy ho popudilo, že RTVS si dovolilo dať na svoju stránku upútavku so Zuzanou Fialovou, ktorá je herečka a liberálka. Ibaže Zuzu Fialovú budeme poznať aj vtedy, keď Taraba zmizne niekde v priepasti histórie, kam časom popadajú všetci mizogýnni politici (rozumej chrapúnski) na čele s Blahom.

Priznám sa, samému mi pri tomto krátkom výpočte prišlo zle, ale stále verím na dobro v nás a na to, že na hrade sa usídli moderný a demokratický prezident.

Autor komentára: Nikita Slovák, režisér a publicista