N. Slovák: Štát nezvláda ideovú nálož a kultúrnu vojnu, ktoré do parlamentu privliekli zadubení poslanci

Národná rada Slovenskej republiky. Zdroj FOTO: FB NR SR

Drahý čitateľ, opäť sa pokúšam spolu s tebou lúštiť záhady slovenskej politiky. Dnes stojíme pred otázkou, koľko heterosexuálnych coming outov v podaní nesvojprávnych poslancov očakávame a aké atómovky ešte rozčeria parlament.

Nesmel by byť v politike Igor Matovič, majiteľ najsilnejšej politickej s.r.o, aby sa mu okamžite nepodarilo vyhrotenú a zlú náladu, ktorá zavládla po teroristickej vražde dvoch nevinných mladých ľudí, ešte viac zhoršiť. A tak sa poponáhľal do ešte len tlejúceho ohňa prispieť svojou príslovečnou bandaskou benzínu. A príčetní ľudia v tejto krajine, zvyknutí na všelijakú hanbu, si opäť povedali: „Toto prečo urobil?“

Podľa mňa nikdy nemôžete tipovať politický vývoj. Hovoril som si, že majú príležitosť, môžu urobiť gesto, schváliť beztak „lajtový“ zákon o spolužití, ktorý mimochodom v množstve prípadov pomôže aj heterosexuálnym vzťahom, ale kdeže! Nemajú čo chodiť po meste pomaľovaní a s obojkami a za každým kríkom predvádzať sodomiu!

A tak Igor Matovič odvážne a odborne napísal na svoj FB, že je hetero. Ak má na niečo tento človek talent, tak je to schopnosť poštvať proti sebe rôzne skupiny obyvateľstva, respektíve odkázať tej radikálnejšej a jednoduchšej skupine obyvateľstva: „Som s vami!“ A potom sa ostentatívne čudovať, kam to až zašlo, veď on nič také nenapísal. To už bolo priveľa aj na ostrieľaného demokrata Budaja, ktorý v rozhovore usúdil, že to už je zrejme prejav zadubenosti. Aby to nebolo všetko, istý Kuriak, poslanec, ktorý sa preslávil doteraz len svojimi názormi na frivolné obliekanie dnešných žien a propaguje oravskú kresťanskú striedmu módu, tiež odvážne napísal na FB, že je hetero. V tej chvíli musela zaplakať skoro celá LGBTI komunita, že taký charizmatický, urastený a kreatívny muž je hetero. A ja si vravím: „Oni sa museli zblázniť.“

Hrať sa na prenasledovaných v krajine, kde každý kopec nad sto metrov niekto ozdobil krížom? Kde na kresťanskom gymnáziu prirovnávajú homosexualitu k satanizmu. Kde cirkev vedie svoj úporný boj proti menšinám a ich právam, dokonca kritizujú pápeža, stúpenca prostej jednoduchej lásky. Niet väčšieho kontrastu medzi Ježišovým učením a ich konaním, ako to predvádzajú oni.

Po 12 rokoch Fica sme čakali naozaj niečo iné. A teraz nemyslím bláznov obliehajúcich kvôli rúškam a očkovaniu domy lekárov. Nemyslím lúzu otravujúcu v obchodoch predavačky, ktoré len vyžadovali plnenie nariadení. To všetko by mal pevný a múdro vedený štát zvládať, dokonca aj tú piatu kolónu, čo s plastovými holubmi vrieska, že Rusko je múdre.

Štát však nezvláda ideovú nálož a kultúrnu vojnu z 19 storočia, ktoré do parlamentu privliekla veľká skupina nevzdelaných a zadubených poslancov. Preto vyzývam liberálnu frakciu v OĽANO na čele s Jánom Budajom. Nepredajte nás za mesačný plat, nedovoľte zmeniť charakter sekulárneho štátu. Aby sme sa tu nedočkali svojho Iránu a svojich hidžábov.

Autor komentára: Nikita Slovák, režisér