Oplakáva svoje „politické prenasledovanie, kruté ako smrť v uránových baniach“. V skutočnosti je Fico už len neokrôchaný extrémista

Robert Fico. Zdroj FOTO: FB RF

Predseda slovenskej sociálnej demokracie Robert „Le Pen“ včera zvolal tlačovku, aby okrajovo oplakal svoje politické prenasledovanie, kruté ako smrť v uránových baniach jeho súdruhov a následne prešiel k aktuálnej sociálnej politike.

Keďže zanechal veľkú časť obyvateľstva v chudobe, je terajšia vysoká inflácia pre birmovaného vyslovene darom nebies. Čím horšie, tým lepšie. V opozícii sa rozdáva najľahšie a tak žiada 1500 eur pre každú domácnosť. Taký dobrý je Robert.

Robert totiž vie, čo je populárne, ale aj kto nie je, tak nezabudol poukázať na fakt, že koalícia dáva viac peňazí na pomoc utečencom z Ukrajiny ako občanom Slovenska. Ale pozor, nerozoštvával iba Slovákov proti ženáma deťom utekajúcim pred krutosťou vojny. Netreba závidieť iba im. Tento akože sociálny demokrat pokračoval a rozoštvával nemajetných dôchodcov proti nemajetným Rómom. Rómovia, rozumej rodičia detí, totiž niečo dostanú, no dôchodcovia nie. Aby to pochopil každý, pridal, že takto si vláda kupuje rómske hlasy pred nasledujúcimi komunálnymi voľbami. Pozor, hrozí nám zapredaná rómska komunálna politika.

Európski sociálni demokrati radi označujú Marine Le Penovú za extrémnu pravicu. Extrémisti rozoštvávajú ľudí a vytvárajú nepriateľské nálady voči minoritám. Čo je na Robertovi sociálnodemokratické a čo už iba fašistické? Alebo ináč, nebol by už Robert pre Marine Le Penovú neokrôchaný extrémista?

Tlačovku si môžete pozrieť tu: https://www.ta3.com/clanok/234382/tb-predstavitelov-strany-smer-sd-o-politickej-situacii