Kariéru vo finančníctve hodila za hlavu a založila Láskyplné terapie. Andrea pomáha ľuďom “poupratovať” si myseľ

Andrea je vyštudovaná ekonómka. Foto: Archív AM Andrea je vyštudovaná ekonómka. Foto: Archív AM

Barsy vraj umožňujú mozgu uvoľniť a eliminovať myšlienky, názory, dokonca uhly pohľadu. Prezraďte, ako je to možné?  

Počas prúdenia barsov sa spomaľujú mozgové vlny, čo nám umožňuje dostať sa ku vzorcom správania, ktoré si so sebou nesieme už od detstva alebo z iných životov. V súčasnom živote začíname byť prítomnejší a naša minulosť sa nepremieta do našej budúcnosti ako predtým. Ak necháte svoje barsy plynúť, doslovne meníte pravdepodobnosť budúcich možností.

V mojom ponímaní, teda z pohľadu laika, to nie je jednoduchý proces. Usudzujem teda, že jedno sedenie asi stačiť nebude, ako to teda je?

Je to veľmi zaujímavé, čo dokážeme vytvoriť niekedy aj jednou terapiou. Raz prišla priateľka, ktorá nevedela rok a pol spracovať smrť svojho manžela. Jednou terapiou jej táto post traumatická stresová porucha uzamknutá v jej tele odišla a ona začala žiť znova život v radosti. Nevravím, že robím zázraky na počkanie, to určite nie. Všetko sa deje tak, ako sa má, a tak, ako dovolíme. Odporúčam tri terapie, aby si telo naozaj otvorilo prijímanie a tým pustilo zo systému určité opakujúce sa vzorce správania, ktoré už k ničomu neslúžia. Klientky sa vracajú, chodia pravidelne, cítia v tom nesmierny prínos. Povedia mi: Adi, prídem si dať reštart.

Má táto terapia aj nejaké možné riziká?    

Počas mojich stoviek terapií, ktoré som poskytla, som nezaznamenala žiadne riziká. Dokonca mám aj onkologické pacientky, ktoré prechádzajú rádioterapiou, chemoterapiou, ale musia sa oni cítiť v pohode.

Pri terapii pracuje s podvedomím a vedomím, ide o jemný dotyk na hlave. Foto: Archív AM

Mnohí ľudia o tejto terapii ešte nepočuli a môžu si tak myslieť, že ide len o obyčajnú masáž… V čom je rozdiel?   

Hlavný rozdiel je v tom, že klient je oblečený, ďalší rozdiel, že pracujeme s podvedomím a vedomím a ide o jemný dotyk na hlave. Pri terapii môžu vnímať určité farby, obrazy, z minulosti, avšak aj vízie do budúcnosti, môžu cítiť bolesť v určitých častiach tela, všetko pominie a po skončení terapie sa cítite prázdno, ľahko, oddýchnuto, s úsmevom na perách a absolútnym pocitom, že všetko je v poriadku.

Čo je pre najdôležitejšie pri tejto terapii? 

Dávam vždy len jedno odporúčanie klientom. Dovoľte svojmu telu s láskou prijať túto terapiu. A ešte druhá dôležitá vec, klient si ju sám musí vybrať a je veľkou výhodou pokiaľ je ochotný si vybrať vo svojom živote zmenu. Každé telo a človek sme absolútne individuálny a je na každom, čo si dovolí z terapie prijať. Dávam len priestor a pozývam klientov do prijatia, prijímania a dôvery, aby pustili, čo im už neslúži. Aby sme vytvorili v tele viac priestoru a mohli si začať vyberať inak, podľa seba a nie ovládaní programami, presvedčeniami a postojmi niekoho iného. A tak si začali tvoriť život plný ľahkosti, radosti a hojnosti.