Prominentný pár žiari šťastím. Čakajú bábätko a prezradili aj to, čo bude so svadbou

Známy slovenský pár je v očakávaní

Krásna modelka Tereza Bizíková a herec Marek Fašiang sa koncom tohto roka stanú rodičmi. Ako sú na túto rolu pripravení, vybrali už meno pre bábätko a nemajú obavy z pôrodu počas pandémie? To všetko v otvorenom rozhovore prezradila budúca mamička.

Terezka, ako sa máte? Žiarite šťastím…

Ďakujem, mám sa fantasticky!

Len prednedávnom ste spolu s Marekom, vaším partnerom, oznámili svetu radostnú novinu. Čakáte dieťatko, v ktorom ste týždni?

Aktuálne je to 20 týždeň, takže piaty mesiac.

Mnohé média už v máji špekulovali o vašom tehotenstve. Dlho sa vám darilo informáciu utajiť…

Áno, to je pravda, počuli sme, vraj sa šuškalo, ale ako vidíte, podarilo sa to ešte chvíľu tajiť, no už to „brušino“ ozaj neskryjem (smiech). Zo začiatku sme ani veľmi nechceli svetu prezradiť, že čakáme bábätko, ale nakoniec sme sa podelili o túto správu aj so svetom.

Aký pocit vo vás vyvoláva materstvo?

To je láska. Nikdy som si nepriala nič viac, len ako byť maminou a mať zdravé a šťastné dieťatko. Vždy som po tom túžila a od malička mám veľmi pozitívny vzťah k deťom. Budem sa snažiť byť tou najlepšou mamou, akou viem.

Prezraďte nám, dieťatko ste plánovali, alebo to bolo pre prekvapenie?

Obaja sme vedeli do čoho ideme, takže áno, plánovali sme.

Aké boli vaše prvé pocity, keď ste zistili, že sa to podarilo?

Zistenie, že som tehotná, bolo pre mňa prekvapením, nakoľko som si myslela, že mám nejakú virózu… Vôbec by ma nenapadlo, že toto sú príznaky tehotenstva, až do dňa, kedy mi moja sestra len tak povedala, že „počuj, sprav si test, mne sa to nezdá“ a všetky tri mi vyšli pozitívne a bolo.

FOTO Instagram TB

Ako reagoval Marek? Nezahral pred vami jednu z jeho scén prekvapenéhotatuša“?

Marek nič nemusel hrať, veľmi sa tešil. Ešte veľmi dlho a dúfam, že navždy si budem pamätať jeho výraz tvári a tie šťastné oči.