Mladá východniarka valcuje TikTok. Veľkým hitom sa stali najmä jej videá, kde tancuje na rómsku hudbu

Adriana Kohútová valcuje svojimi klipmi sociálnu sieť. Zdroj FOTO: Archív AK

Nenávisť sa neuháša v tomto svete nenávisťou, ale milujúcou dobrotivosťou. Zlo musí byť premnožené dobrom. Tohto príslovia sa drží známa tanečnica z TikToku Andrea Kohútová z Humenného, ktorá si ako dievča prežila veľa zlého. „Všetko zlé je však na niečo dobré,“ hovorí Andrea a na minulosť chce spomínať už len s úsmevom.

Na TikToku má viac ako 70-tisíc sledovateľov. Tí väčšinou prichádzajú, aby si pozreli Andreine videá, v ktorých tancuje na rómsku hudbu. Nielen dospievajúci Rómovia, ale aj deti si ju veľmi obľúbili, Andrea sa tak stala jednou z najobľúbenejších slovenských „tiktokérok“.

Andrea Kohútová a jej fan page. Archív AK

Andrea prežila časť svojho detstva v detskom domove v Hostoviciach, kde to nemala vôbec ľahké, ale ako sama hovorí: „…to všetko zlé, čo sa mi stalo, ma iba posilnilo postaviť sa na nohy a dnes môžem povedať, že som šťastná,“ vraví Andrea, ktorá zrejme aj vďaka tomu, že zostala v detstve opustená, sníva, že raz bude mať veľkú rodinu.

Talentovaná Andrea už nejakú dobu vytvára videá, ktoré uverejňuje prostredníctvom sociálnej siete. Ako vraví, robí to najmä preto, lebo chce ľudí v dnešnom uponáhľanom svete rozosmiať, chce im vyčariť úsmev na tvári a posielať tak dobrú energiu tým, ktorí ju potrebujú tak, ako ju kedysi potrebovala nájsť ona sama.

Adriana Kohoutová
Andrea Kohútová valcuje svojimi klipmi sociálnu sieť. Zdroj FOTO: Archív AK

Andreine tanečné kreácie nezostali dlho bez povšimnutia. Na spoluprácu ju oslovila rómska kapela Stify Band. Ponúkli jej, aby si spolu s nimi zatancovala v ich videoklipe. Andrea, samozrejme, ponuku prijala, z čoho vznikol videoklip, vďaka ktorému si získala tisíce nových fanúšikov.

Andrea Kohútová vo videoklipe Stify Band. Archív A.K

Mladá východniarka si pre spoluprácu nevyberá ľudí podľa farby pleti, ako hovorí, rada pracuje s tými, ktorí ju zaujmú nápadom. „Ja mám rada dobrých ľudí. Nezáleží na tom, akej farby pleti je človek, záleží na srdci a charaktere,“ dodáva s úsmevom.

Videoklip si môžete pozrieť tu :